Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участю фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Дніпропетровській області проведено засідання круглого столу на тему: „Питання, які виникають при проведенні розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань”.

 

 


Участь у заході прийняли фахівці Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та управління патрульної поліції в м. Дніпро та м. Кривий Ріг, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та профспілок, страхові експерти з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.

Учасники заходу заслухали та обговорили актуальні питання, що виникають при розслідуванні нещасних випадків на виробництві, які сталися в наслідок ДТП та у випадку заподіяння тілесних ушкоджень іншою особою або вбивства потерпілого.

Зазначено, що одним з найважливіших факторів при розслідуванні нещасних випадків залишається тісна взаємодія фахівців Держпраці, страхових експертів, представників лікувально-профілактичних закладів та органів Нацполіції.

Доповідачі особливу увагу присутніх звернули на те, що розслідування, завершені у встановлений термін, дають змогу потерпілим або членам їх сімей вчасно отримати необхідну страхову допомогу.

Тому, було рекомендовано лікувально-профілактичним закладам своєчасно надавати довідки про ступінь важкості травми та медичні висновки щодо наявності в організмі потерпілого алкоголю. Органам Нацполіції своєчасно надавати відомості про обставини і причини аварії чи пригоди на транспорті.

При підведенні підсумків засідання, учасники відзначили важливість даного заходу для налагодження співпраці. Підкреслили його важливість та корисність.
 


27.01.2017 |

Повернутись назад