Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області прийняли участь у семінарі на тему: «Відпустки: порядок та умови надання відпусток. Судова практика застосування законодавства щодо надання відпусток».

Захід проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області для працівників юридичних служб (юрисконсультів) територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів Дніпропетровської обласної державної адміністрації, державних підприємств, установ, організацій та державних господарських об’єднань, а також працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.


Стосовно додержання роботодавцями порядку та умов надання відпусток доповів заступник начальника відділу експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Олександр Матвієнко. Він надав учасникам семінару цінну інформацію щодо порядку та умов оформлення відпусток, охарактеризував існуючі види відпусток відповідно до чинного законодавства, зокрема, щорічні та додаткові відпустки, відпустки зі збереженням та без збереження заробітної плати, розкрив умови відкликання із щорічної відпустки тощо.

З інформацією про «Судову практику застосування законодавства щодо надання відпусток» виступив суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Сергій Федоріщев, який здійснив порівняльно-правову характеристику міжнародного та національного законодавства у сфері надання відпусток, окреслив національну законодавчу базу, що повинна застосовуватись підприємствами, установами, організаціями, судами тощо під час врегулювання питань, зокрема, спірних, щодо порядку, умов оформлення відпусток.

Загалом, семінар пройшов у форматі «запитання-відповідь», в процесі якого учасники поставили доповідачам багато ситуаційних питань з даної тематики та отримали ґрунтовні відповіді в рамках чинного законодавства.
 


27.12.2016 |

Повернутись назад