Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За ініціативою Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області у лекційній залі ПАТ «Дніпропетровськгаз» відбувся семінар-нарада на який були запрошені представники газорозподільних підприємств  Дніпропетровської області.

На семінарі обговорювались питання нормативно-правового забезпечення безпеки та надійності трубопроводів систем газопостачання, проблемні питання та шляхи їх вирішення.


Провів семінар-нараду начальник відділу нагляду у хімічній та газовій промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Захар Мацук.

У своїй доповіді він розповів про те, як працює Єдина газотранспортна система України, про небезпеку, що може виникати при експлуатації об'єктів газорозподільчої системи.

Доповідач зазначив, що загальними проблемними питанням в Україні є стійка, необґрунтована, тенденція до зменшення обсягу фінансування капітальних, поточних та планових ремонтів, скорочення виробничого персоналу та суттєве зменшення  ролі держави у питаннях нагляду.

Внаслідок недостатнього обсягу інвестицій, несвоєчасності проведення регламентних робіт, погіршується технічний стан об'єктів газотранспортної системи, збільшуються питомі та непродуктивні витрати матеріальних та енергетичних ресурсів.

Крім того, відсутній Державний стандарт, який би регламентував  процедуру подовження терміну безпечної експлуатації газопроводів.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


15.12.2016 |

Повернутись назад