Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З нагоди Всеукраїнського тижня права за ініціативою Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, фахівці відділу нагляду у Соціально-культурній сфері Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Дніпропетровській області 8 грудня 2016 року провели нараду у Дніпропетровському монтажному технікуму  на тему: «Конституційне право працівників на охорону їх життя і здоров'я у процесі трудової діяльності,  та належні, безпечні і здорові умови праці».

 


На  нараді були присутні заступник начальника відділу нагляду у соціально-культурній сфері Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ганна Решетнікова, головний державний інспектор відділу нагляду у соціально-культурній сфері Тетяна Прошенкова, в.о.директора Дніпропетровського  монтажного технікуму Віктор Павловічев, студенти та викладачі технікуму.

Ганна Решетнікова у своїй доповіді розповіла про мету проведення Всеукраїнського тижня права, а саме підвищення рівня правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Нагадала, що Всеукраїнський тиждень запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Захід проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини.

Звернула окрему увагу на те, що в Законі України «Про охорону праці» у Розділі II передбачаються Гарантії прав на охорону праці та прокоментувала вимоги статей розділу.

Закінчуючи свою доповідь, Ганна Василівна зазначила, що розвиток України неможливий без дотримання гарантованих Конституцією України прав і свобод людини. Сьогодні наша держава переживає складний період, але завдяки спільним зусиллям інститутів влади, громадських та правозахисних організацій українське суспільство послідовно наближається до рівня міжнародних стандартів як законодавчого, так і практичного забезпечення прав людини.
 


08.12.2016 |

Повернутись назад