Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На Криворіжжі триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо реалізації і захисту прав людини в питаннях трудового законодавства.

Одним із заходів, організованого в рамках Тижня права Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області, став виступ на регіональному радіомовленні «Рудана» начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Управління з питань праці Вікторії Романів.


В ефірі передачі «Актуально» радіослухачам розповіли про основні аспекти трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками: укладення трудових договорів, застосування поняття стажування у трудових відносинах; навіщо правила внутрішнього розпорядку та графік виходу на роботу, актуальність підміни цивільними договорами трудових, права військовозобов’язаних строкової служби та АТО тощо.

За необхідності дорадчої допомоги для слухачів булі надані координати зворотного зв’язку як у письмовому, телефонному, електронному вигляді, так і можливості особистого візиту.
 


08.12.2016 |

Повернутись назад