Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У День української писемності та мови фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області долучились до написання всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цей захід має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.

 

 

 


Фахівці Головного управління з радістю та ентузіазмом підтримали акцію, що об’єднала усіх в одній спільній справі, адже участь у написанні радіодиктанту – це не лише можливість перевірити свої знання, а й можливість відчути себе частиною однієї великої родини – української нації. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

Участь у заході дала можливість працівникам Головного управління отримати у цей негожий осінній день позитивні емоції, впевненість у причетності до важливої спільної справи, відчути єднання українців.

 

 

 

 

 


    

 

 

 

 

 

Акція була започаткована ще у 2000 році. Відтоді щороку до неї долучаються з кожним роком все більше і більше однодумців.


09.11.2016 |

Повернутись назад