Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області завершено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці Національної металургійної академії України

Перевірено 14 виробничих об’єктів закладу, виявлено 106 порушень вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці під час проведення робіт. Направлено до суду позови на заборону експлуатації 8 пасажирських ліфтів, приміщення лабораторії кафедри екології, теплотехніки і охорони праці. Рекомендовані до зупинки: приміщення лабораторії кафедри металургії сталі, майстерня механіка.


Найбільш суттєві з виявлених порушень:
•    В лабораторії (пічному залі) кафедри екології, теплотехніки та охорони праці не створені безпечні умови для проведення навчально-виховного процесу, не забезпечене належне утримання будівель і споруд виробничого обладнання та устаткування, обладнання не відповідає нормативно-правовим актам з охорони праці (відсутнє заземлення: станка ножовочного, електропечі, небезпечне електроживлення, захаращене приміщення не використовуваним обладнанням, вибоїни та нерівності полу, виробнича ситуація небезпечна для життя і здоров’я людей, які знаходяться в приміщені).
•    Не проведено технічне опосвідчення пасажирських ліфтів.
•  Службою охорони праці не контролюється своєчасність проведення навчання з питань охорони праці, в установленому законодавством порядку.

За допущені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 9 посадових осіб закладу.

Фахівці ГУ Держпраці рекомендували посадовим особам закладу посилити контроль за виконанням вимог чинного законодавства з охорони праці. Також були визначені та погоджені терміни усунення виявлених порушень і терміни надання інформації про їх усунення до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.


04.11.2016 |

Повернутись назад