Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочаті розслідування двох нещасних випадків смертельного і групового, що сталися 26 жовтня 2016 року на підприємствах Дніпропетровської області.

Смертельний випадок стався з 36-річним слюсарем комунального підприємства у Широківському районі Дніпропетровської області.

 


За оперативною інформацією під час виконання робіт з ремонту водоводів, в результаті обвалення ґрунту, слюсаря засипало в траншеї.

У місті Дніпро травми отримали працівники медичного закладу: 46-річна фельдшер з МНС виїзної бригади екстреної медичної допомоги та 49-річний водій автотранспортних засобів, внаслідок ДТП.

За оперативною інформацією під час слідування на виклик, автомобіль швидкої медичної допомоги на перехресті вул. Вороніжської та вул. Радищєва зіткнувся з автомобілем, який приналежить департаменту патрульної поліції України.

Остаточні обставини та причини обох випадків з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил безпеки праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


27.10.2016 |

Повернутись назад