Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З 04 по 25 жовтня 2016 року фахівцями Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проводиться планова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці державного підприємства ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод». Перевірка була запланована Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області та узгоджена з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

 


Основним видом діяльності підприємства є здійснення ремонту тепловозів для залізничних доріг та промислових підприємств України, що має стратегічне значення не тільки для міста Дніпро, а й для всієї України.

В ході перевірки фахівці Держпраці проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками підприємства. Так 20 жовтня 2016 року проведено нараду з керівництвом та  начальниками цехів і структурних підрозділів  ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» з питань, що напряму впливають на безпеку під час виконання робіт та попередження випадків виробничого травматизму.

 

Начальник відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Андрій Артеменко довів до відома присутніх інформацію про стан виробничого травматизму за 9 місяців 2016 року на підприємствах галузі, у м. Дніпро,  у Дніпропетровської області і України. Більш детально він зупинився на причинах настання деяких нещасних випадків. Зазначив, що 73% нещасних випадків стаються через організаційні причини, а саме порушення трудової і виробничої дисципліни, порушення вимог технологічного процесу. Тож він вкотре закликав посилити контроль за додержанням вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці з боку інженерно-технічних працівників в структурних підрозділах підприємства.

Крім того, нагадую, в погоні за виробничими показниками де-хто забуває про безпеку і ставить її на другий план, а на Вашому підприємстві в серпні 2014 року був нещасний випадок пов’язаний з виробництвом – наслідком якого було 146 людино-днів непрацездатності працівника. Також Ви тепер знаєте про стан існуючого травматизму, цю інформацію необхідно довести до працівників ваших підрозділів, і навіть до членів сімей. Адже краще вчитись на чужих помилках. – Зазначив Андрій Юрійович.

Також члени комісії нагадали присутнім правила поведінки та дії персоналу при настанні нещасного випадку або аварії, вірний порядок надання першої допомоги потерпілому на місці події своїми силами, куди негайно звернутись та інше.

Інформацію ми до вас довели – тепер все залежить від Вас і служби охорони праці підприємства. Проінформовані - значить озброєні! - Резюмував Андрій Артеменко.

Перевірка підприємства ще не закінчилася, але дії інспекторів направлені на співпрацю, позитивний ефект та суспільну корисність, тому голова наради призвав всіх присутніх обрати напрямок руху на безпечну плодотворну працю та підготовку до зустрічі професійного свята «Дня залізничника».

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області

 


24.10.2016 |

Повернутись назад