Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виїзній розширеній нараді у м. Кривому Розі  фахівцями з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області було розглянуто нормативно-правові аспекти процедури проведення попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічному обов'язковому медичному огляді осіб віком до 21 року. При цьому, акценти були розставленні на ролі і взаємодії роботодавців та медичних установ, які залучаються до проведення медогляду.


Даний захід було організовано для керівників служб охорони праці найпотужніших підприємств Кривого Рогу та Криворізького району, підприємств Широківського району та м. Жовті Води.

До участі в нараді були запрошені представники Українського науково-дослідного інституту промислової медицини, Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань, закладів охорони здоров’я, які проводять медичні огляди.

У формі конструктивної бесіди учасниками наради розглядались проблемні питання, які виникають при проведенні розслідування професійних захворювань та при складанні санітарно-гігієнічних характеристик умов праці.

Окремо було обговорено ситуації щодо зменшення стигми та дискримінації працюючих на підприємствах ВІЛ-інфікованих жінок та чоловіків.

Усі учасники наради мали можливість отримати вичерпні відповіді на хвилюючі питання за даної тематики.

На завершені зустрічі фахівці Держпраці запропонували у разі необхідності методично-консультативну допомогу задля уникнення порушення нормативно-правових актів з гігієни праці.
 


21.10.2016 |

Повернутись назад