Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Управлінням з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області систематично проводиться робота щодо запобігання або зменшення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств Дніпропетровської області.

Так, 25 серпня 2016 року було проведено перевірку ПАТ «Дніпрометробуд» щодо наявної заборгованості із виплати заробітної плати перед 136 працівниками підприємства, яка мала місце за період з вересня 2015 року по липень 2016 року.

 


В ході перевірки підприємства було проаналізовано надходження та використання коштів, які надходили на рахунки підприємства (враховуючи, що згідно із вимогами ст. 97 Кодексу законів України про працю, оплата праці працівників повинна здійснюватись в першочерговому порядку, при цьому всі інші платежі повинні здійснюватись роботодавцем лише після виконання зобов'язань щодо оплати праці).

За результатами перевірки були виявлені порушення вимог законодавства України з питань праці, внаслідок чого на ім’я керівника ПАТ «Дніпрометробуд» був винесений припис щодо усунення виявлених порушень та у відношенні винних посадових осіб було застосовано адміністративні та фінансові стягнення.

Завдяки роботі, проведеної фахівцями Управління з питань праці, на виконання припису щодо усунення виявлених під час перевірки порушень, роботодавцем у повному обсязі була виплачена заборгована заробітна плата перед 136 працівниками у сумі 4 775 900 грн.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


12.09.2016 |

Повернутись назад