Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області прийняли участь у нараді з питань профілактики виробничого травматизму за підсумками роботи за 2015 рік та перше півріччя 2016 року з працівниками Криворізької пасажирської вагонної дільниці у м. Кривий Ріг.

 

 


Про стан виробничого травматизму по галузям нагляду за перше півріччя 2016 року в порівнянні з 2015 роком доповіла Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Тетяна Зброжек. Вона зазначила, що по Україні та Дніпропетровській області спостерігається зростання рівня виробничого травматизму.

Проте вона звернула увагу присутніх на зниження випадків виробничого травматизму на транспорті по Україні, а саме з початку 2016 року сталося 154 випадки, 28 з яких зі смертельним наслідком проти 194 випадків, 22 з яких зі смертельним наслідком за аналогічний період 2015 року. Зменшення на 40 випадків, 6 з яких зі смертельним наслідком.

Також присутні заслухали інформацію про випадок смерті на робочому місці провідника пасажирського вагону, який стався 03 серпня 2016 року на шляху прямування поїзду Кривий Ріг -  Москва на перегоні Синельникове - Павлоград. Розслідування по даному випадку триває.

За результатами наради ухвалено: керівникам цехів забезпечити безумовне дотримання вимог охорони праці на доручених об’єктах. При проведенні цільового інструктажу ознайомлювати працівників з конкретними умовами праці, вимогами правил безпечного виконання робіт, маршруту слідування до/від місця виконання робіт.

Крім того, фахівцями відділу проведена зустріч з працівниками підприємства Дніпропетровська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» з приводу нещасного випадку, який стався з листоношою поштамту Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» 01 липня 2016 року (нападіння собаки).

В ході зустрічі була проведена консультативно-роз’яснювальна робота. До відома представників підприємства доведена інформація про стан виробничого травматизму за 6 місяців 2016 року по області та по галузі та обговорені дії персоналу підприємства у випадках з тяжкими наслідками.

Також була отримана інформація стосовно прийняття та виконання заходів по двом нещасним випадкам, пов’язаних з виробництвом, що сталися на підприємстві у 2016 році.

Під час зустрічей службам охорони праці обох підприємств наголошено на необхідності посилення контролю з боку відповідальних посадових осіб за дотриманням трудової та виробничої дисципліни під час виконання робіт.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
У Дніпропетровській області
 


12.08.2016 |

Повернутись назад