Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, який стався 05 серпня 2016 року на гірничозбагачувальному комбінаті у місті Кривий Ріг з електромонтером з експлуатації розподільних мереж 1964 року народження.

 

 


За оперативною інформацією, під час виконання робіт з накладання переносного заземлення у камері масляного вимикача закритого розподільчого пристрою 6 кВ головної понижуючої підстанції, для перевірки показників напруги, електромонтер зайшов до камери масляного вимикача, який знаходився під напругою та доторкнувся лівою частиною тулуба до струмопровідних частин, внаслідок чого отримав електротравму.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


09.08.2016 |

Повернутись назад