Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

28 липня 2016 року у Депо №3  МКП  «Дніпропетровський  електротранспорт» проведений «Круглий стіл» на тему «Безпека праці на виробництві», із керівниками та начальниками структурних підрозділів підприємства за участю посадових осіб Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та представників відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  в  м. Дніпро,  Дніпропетровської  області, представників профспілки підприємства

 


28 липня 2016 року у Депо №3  МКП  «Дніпропетровський  електротранспорт» проведений «Круглий стіл» на тему «Безпека праці на виробництві», із керівниками та начальниками структурних підрозділів підприємства за участю посадових осіб Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та представників відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  в  м. Дніпро,  Дніпропетровської  області, представників профспілки підприємства.

Під час наради розглянуто рівень виробничого травматизму за 2015 рік та перше півріччя 2016 року, зокрема, обставини та причини смертельного нещасного випадку, який стався торік у структурному підрозділі підприємства.

Основною темою наради стали також вимоги законодавства щодо створення безпечних умов праці на підприємстві. Представники Головного управління звернули увагу присутніх на необхідність додержання вимог нормативно-правових  актів з охорони праці та промислової безпеки роботодавцями, посадовими особами та працівниками підприємства.

За результатами проведеної наради, учасники «Круглого столу» прийшли до висновку щодо необхідності негайного посилення контролю за безпечним виконанням робіт, які пов’язані з ремонтом і обслуговуванням трамвайного парку, а також трамвайних колій, з боку відповідальних посадових осіб, належне забезпечення робочого персоналу спецодягом та засобами індивідуального захисту, суворе дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці під час виконання робіт.

Також керівники підприємств погодились про необхідність особистого підтримання зв’язку з керівниками та фахівцями Головного управління з питань отримання консультацій щодо безпеки виконання робіт, та надання відповідних інформацій про стан охорони праці на підпорядкованих їм підприємствах, та надання при необхідності відповідної інформації з вказаних питань.

 

Довідка:

 

Впродовж 2015 року та за перше півріччя 2016 року на МКП «Дніпропетровський електротранспорт» сталося 8 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, з яких:  1  –  смертельний, 7 – різних ступенів тяжкості.

 

Детальніше

 


29.07.2016 |

Повернутись назад