Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області під керівництвом заступника директора департаменту – начальника відділу нагляду в металургії, машинобудуванні та енергетиці департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Державної служби України з питань праці Олександра Ігнатова проведено планову перевірку ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» на дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, законодавства про працю та загальнообов’язкове соціальне страхування.


Під час перевірки, яка тривала з 17 травня по 16 червня 2016 року перевірено більше 23 виробничих об’єктів у 5 структурних підрозділах: цех виробництва феросплавів, плавильний цех – 9, агломераційний цех, цехи ремонту металургійного обладнання №1,2, залізничний цех та ін.

Виявлено 222 порушення законодавчих та нормативних актів з питань охорони праці. Рекомендовано до зупинки 6 одиниць обладнання. Більшість виявлених порушень, на вимогу державних інспекторів, усунуто ще до завершення перевірки.

За результатами перевірки проведено підсумкову нараду де заслухано звіти начальників структурних підрозділів підприємства. Також на питання присутніх відповідали голова комісії Олександр Ігнатов та начальник ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


13.06.2016 |

Повернутись назад