Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області перевірено суб’єкт господарювання, який забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу на дотримання вимог законодавства з промислової безпеки і охорони праці, безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки та безпечну експлуатацію об’єктів, машин, механізмів, устаткування. Зокрема, перевірено тридцять вісім виробничих об’єктів, які розташовані у містах Дніпро, Кам`янське, Нікополь, Павлоград, Жовті Води, Марганець.

 


Порушення виявлені під час обстежень є поодинокими та не характерними для всіх структурних підрозділів, більшість з яких усунена до завершення перевірки.

Зокрема, виявлені такі порушення вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці:

-    Відсутнє заземлення металевого каркасу конвеєру, не проводяться вимірювання, відсутні протоколи;
-    Допуск новоприйнятих працівників до самостійної роботи проводиться без первинної перевірки знань з питань охорони праці;
-    Не проведене періодичне опосвідчення ручних візних піднімальних механізмів типу «рокла»;
-    Деякі працівники допущені до виконання робіт без проведення повторних інструктажів;
-    Залізобетонна естакада для завантаження автотранспорту експлуатується з порушеннями: по периметру відсутнє огорожа перепадів по висоті.

За підсумками перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто 22 відповідальних особи, в тому числі 3 керівники.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


09.06.2016 |

Повернутись назад