Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Пріоритети державної політики у сфері легалізації зайнятості, детінізація заробітної плати та працевлаштування окремих категорій громадян (ВПО, учасників АТО) – головні питання семінару, який днями проводився для Криворізьких фізичних осіб-підприємців.

Криворізький міський центр зайнятості спільно з Криворізьким відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці України у Дніпропетровській області та Криворізьким об’єднанням Пенсійного фонду України провели захід з інформаційно - роз’яснювальною метою щодо практичного застосування законодавства для роботодавців.


У формі питання-відповіді начальник Криворізького відділу з питань додержання законодавства про працю Вікторія Романів довела до відома присутніх зміни у законодавстві про працю, при цьому, акцентувала увагу на попередженні штрафних санкцій. Детально зупинилась на веденні документації з оформлення трудових відносин, нарахуванні заробітної плати та її індексації, наданні відпусток та умовах при звільненні працівників. Акцентувала увагу на захисті трудових прав демобілізованих учасників АТО  та воїнів-строковиків.

Разом з тим, у роботодавців поставали питання щодо ведення трудових книжок, працевлаштування пенсіонерів та інвалідів, роботи на 0,5 ставки, і як звільнити найманих  працівників у разі їх зникнення або зникнення самого приватного підприємця.

Вікторія Савівна вкотре попередила про відповідальність у разі недотримання чинного законодавства по ст..265 КЗпП України, та закликала до співпраці, оскільки Держпраці зацікавлена в дорадчій допомозі задля уникнення штрафних санкцій.

 
 


12.05.2016 |

Повернутись назад