Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Державної служби України з питань праці у Дніпропетровській області та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ з метою організації взаємодії під час реалізації державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки уклали угоду про співробітництво.

Угода забезпечить на постійній основі обмін інформацією про актуальні зміни в галузях законодавства, нову практику його застосування, удосконалення системи підвищення правових знань інспекторського складу Головного управління.


Також з метою сприяння розвитку вищої юридичної освіти з урахуванням практичних напрацювань у діяльності підприємств, а також з метою підвищення ефективності та якості виконуваних практичних робіт та інших видів діяльності сторін в рамках вказаної угоди на базі Головного управління буде проводитись практика студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Вищезазначена угода надасть можливість підвищення правових знань державних службовців Головного управління та забезпечення його новими кадрами.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


11.05.2016 |

Повернутись назад