Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З нагоди всесвітнього Дня охорони праці, відділом нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області в місті Дніпродзержинську проведено спільну нараду з керівниками Дніпродзержинського та Криворізького заводів  ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна».

 

 


В ході наради розглянуті питання стану виробничого травматизму в промисловості будівельних матеріалів за 2015 рік та І квартал 2016 року, а саме: обставини та причини смертельних нещасних випадків та нещасних випадків з тяжкими наслідками, які сталися на підприємствах Дніпропетровської області.

Було звернуто особливу увагу керівників підприємств на необхідність суворого дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці роботодавцями, робітниками та посадовими особами підприємств.

З доповідями про необхідність дотримання вимог чинного законодавства з питань охорони праці працівниками підприємств, підвищення контролю з боку посадових осіб підприємств за дотриманням вимог технологічних процесів виступили керівники запрошених підприємств.

Фахівцями служби охорони праці ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна» проведена презентація на тему «Стрес на робочому місті». В ході наради визначені переможці конкурсу «Безпека праці – здоров'я в житті» на кращу дільницю, кращого працівника.

Також  начальник відділу Андрій Воловицький прийняв участь у проведені підсумкової наради з представниками трудового колективу ВП «Придніпровська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго». Він у своєму виступі акцентував увагу на важливості продовження проведення необхідних заходів з попередження виникнення нещасних випадків на виробництві, зменшення рівня виробничого травматизму, як з боку посадових осіб так і робітників підприємства.

В ході наради підбиті підсумки проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці представників трудових колективів ТЕС за участю представників профспілкового комітету та членів родин працівників. Переможцям та усім учасникам конкурсу дитячого малюнку з оголошенням переможців в номінації «За активну участь в проведенні Всесвітнього дня охорони праці» були вручені заохочувальні призи.


10.05.2016 |

Повернутись назад