Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Поминальні заходи відбулися 25 квітня 2016 року в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці Дніпропетровська. Проведенням молебня Православна церква приєднується до відзначення Всесвітнього дня охорони праці, який у багатьох країнах світу традиційно вважається днем пам`яті загиблих на виробництві, та закликає берегти найбільший Божий дар – людське життя, бути розсудливими, обачними на виробництві, чуйними до близьких людей, колег, оточуючих.

  


Запалити поминальні свічки пам`яті тих, хто загинув від травм, отриманих на виробництві або від професійних захворювань, прийшли у храм родичі загиблих працівників, представники підприємств та організацій Дніпропетровщини.

Настоятель храму протоієрей Віталій Лопушанський, звертаючись до присутніх на молебні, побажав усім добра, миру, злагоди та взаєморозуміння, закликав керуватися у своїх вчинках розсудливістю та обережністю, щоденно дотримуватися правил безпеки на робочих місцях і у побуті та пам’ятати тих хто загинув під час виконання трудових обов’язків.

 

Довідка:
Впродовж 2015 року на підприємствах, підконтрольних Головному управлінню Держпраці у Дніпропетровської області, травмувались 631 працівник, в тому числі смертельні травми отримали 46 робітників. Порівняно із 2014 роком загальний рівень виробничого травматизму зменшився майже на 21%, рівень смертельного – зменшився на 22%. (Для порівняння: в 2014 році на виробничих об`єктах регіону сталося 800 нещасних випадків, в тому числі 59 – зі смертельними наслідками.). (Детальніше про статистику 2015р.).

У 1 кварталі 2016 року на підприємствах регіону травми на виробництві отримали 194 працівники (проти 161 травмованого за 1 кв.2015), в тому числі 7 робітників отримали смертельні травми (проти 9 загиблих за 1 кв.2015).

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


26.04.2016 |

Повернутись назад