Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання доручення Кабінету Міністрів України на теплоелектростанціях усіх регіонів України територіальними управліннями Держгірпромнагляду проведено круглі столи з обговорення заходів посилення промислової безпеки та охорони праці та з метою запобігання надзвичайним ситуаціям на станціях, зокрема, аналогічним аварії на Вуглегірській ТЕС, яка сталася у березні 2013 року.


Під час засідань йшлося про причини та наслідки аварії на Вуглегірській ТЕС, ознайомлено присутніх зі станом травматизму на підприємствах енергетичної галузі кожного регіону та результатами перевірок стану дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці на ТЕС.

Наголошено на необхідності забезпечення надійної системи захисту обладнання теплоелектростанцій та їх персоналу та на безумовному виконанні вимог безпеки під час експлуатації тепломеханічного та електричного обладнання.

Також на засіданнях йшлося про регулярне проведення як практичних, так і психологічних тренувань, за складністю подібних до реальних ситуацій. Зазначалося про посилення роботи з персоналом з метою мінімізації впливу людського фактору в момент аварійної ситуації на станції, про забезпечення працівників засобами захисту, організації взаємозаміну осіб, відповідальних за безпечну роботу енергоблоків.

Окрім того, розглянуто хід підготовки роботи станцій до опалювального сезону та зобов’язано керівництво забезпечити безаварійну роботу в осінньо-зимовий період 2013/2014 років.

За результатами круглих столів рекомендовано керівництву теплоелектростанцій посилити відомчий контроль за станом охорони праці та промислової безпеки в структурних підрозділах та вжити усіх дієвих заходів щодо запобігання аварійним ситуаціям та нещасним випадкам на виробничих об'єктах теплових електростанцій.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


01.10.2013 |

Повернутись назад