Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж 4 кварталу 2015 року інспекторами Головного управління  Держпраці у Дніпропетровській області проведено 370 перевірок виробничих об’єктів суб’єктів господарювання на дотримання вимог охорони праці.

За результатами перевірок виявлено 2672 порушення законодавчих та нормативно-правових актів з питань безпеки та охорони праці, видано 370 приписів про їх усунення. До адміністративної відповідальності притягнуті 192 працівника.


Державними інспекторами проведено 76 перевірок з питань додержання законодавства про працю, винесено 47 приписів, складено 31 протокол про адміністративні правопорушення, до правоохоронних органів передано 9 матеріалів, до роботодавців направлено 14 подань щодо притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності за порушення законодавства про працю та про загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
 
Не проведені перевірки на наступних підприємствах: ПАТ "Дніпропетровськ-Авто", ТОВ "Агронова 2012",  ТОВ "Агросахінвест-2002", ТОВ підприємство «Укртехінмаш» м. Дніпропетровська, ПП "ПРОМТОРГ-М", ТОВ «Дніпрова» м.Дніпродзержинська, ПрАТ "Сентравіс Продакшн Юкрейн" м.Нікополь, СФГ "Лік", Синельниківського району, ТОВ "Девладівський елеватор" Софіївського району, ДП ДАК "Хліб України" Криворізький КХП, у зв’язку  з тим, що  на момент перевірки ці підприємства припинили господарську діяльність, за вказаною адресою відсутні,  тощо.  
 
За цей період Головним управлінням з метою попередження виробничого травматизму, роз’ясненням законодавства про охорону праці, промислову безпеку, трудове законодавство  та про загальнообов'язкове державне соціальне страхування для підприємств-роботодавців, приватних підприємців та громадян України, для створення відкритого діалогу, а також популяризації знань чинного трудового законодавства здійснено 43 заходи інформаційно-роз’яснювального характеру (публікації на сайті, у мережі фейсбук, виступи в ЗМІ), проведено близько 150 нарад, семінарів, конференцій, круглих столів та інших заходів.  
 

 


01.04.2016 |

Повернутись назад