Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Екскурсію для дітей на один з найпотужніших гірничодобувних підприємств Криворіжжя ініціювали і організували в період весняних канікул дві установи системи Держпраці: Криворізьке гірничопромислове управління Головного управління Держпраці України у Дніпропетровській області та Державне підприємство «Криворізький експертно-технічний центр Держпраці».

 

 


Група дітей серед яких лідери Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» та діти працівників гірничопромислового управління і експертно-технічного центру відвідали виробничі об’єкти ПАТ «Північний ГЗК», де мали можливість не тільки побачити нове і цікаве, але і познайомитись з реаліями трудового життя та сформувати стійку мотивацію і позитивне ставлення до трудової діяльності.

Візит юних гостей на виробництво розпочався з проведення інструктажу по техніці безпеки та правил поведінки на об’єктах підвищеної небезпеки.

В ході ж самої екскурсії діти відвідали оглядовий майданчик Першотравневого кар’єру де ознайомилися з масштабами родовища і стали свідками процесу видобутку залізної руди. Мали нагоду на власні очі побачити і доторкнутися до найпотужнішого кар’єрного автомобілю БЕЛАЗ.

Емоції і враження дітей від побаченого доповнювались змістовними доповідями фахівців комбінату стосовно послідовності ведення робіт по видобутку руди. При цьому обов’язкової необхідності дотримання трудової дисципліни та правил охорони праці.

Свою допитливість, підростаюче покоління, задовольнило відвідавши музей трудової слави ПАТ «Північний ГЗК» з 50-річною історією розвитку комбінату.

Даний захід організовано з метою формування у школярів реального уявлення про працю своїх батьків та формування превентивної культури охорони праці. Проведено його в рамках місячника охорони праці з нагоди відзначання у 2016 році Дня охорони праці в Україні.

Батьківський колектив висловили вдячність за надану дітям можливість практичного ознайомлення з виробничим процесом та інформаційну насиченість заходу його організаторам, зокрема, керівництву Криворізького гірничопромислового управління, експертно-технічного центру та керівництву ПАТ «Північний ГЗК».

 


31.03.2016 |

Повернутись назад