Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

11 березня 2016 року перший заступник Голови Державної служби України з питань праці Михайло Бардонов провів зустріч з колективами Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області та ДП «Придніпровський експертно-технічний центр Держпраці».

 

 


Основні питання, що обговорювалися – вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, технічної підтримки держнагляду, охорони та гігієни праці, зайнятість населення, оплата праці, загальнообов’язкове державне соціальне страхування тощо.

В ході засідання присутніх було ознайомлено із показниками діяльності Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, проведено аналіз ефективності реалізації функцій, покладених на орган державного нагляду. Заслухано інформацію щодо стану розгляду звернень громадян, запитів на інформацію, взаємодії з громадськістю, правоохоронними органами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Обговорені питання виплати заборгованості заробітної плати на підприємствах Дніпропетровської області, працевлаштування інвалідів, допомога воїнам АТО (мобілізованим, демобілізованим, а також призваним на строкову службу), працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Зазначено, що з почату року державними інспекторами проведено 97 заходів пов’язаних із застосуванням та пропагандою законодавства з питань праці, загальнообов’язкового соціального страхування та питань гігієни праці. За приписами державних інспекторів з питань праці підприємствами боржниками з початку року погашено заборгованість із виплати заробітної плати на суму 10106000 гривень перед 3533 працівниками.

На останок Михайло Бардонов зазначив, що пріоритетним напрямом діяльності Держпраці залишається профілактика нещасних випадків на виробництві, проведення превентивних заходів. Своєчасне реагування і допомога потерпілим з питань охорони праці, дотримання законодавства про працю.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


11.03.2016 |

Повернутись назад