Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Згідно з розпорядженням Держгірпромнагляду щодо вдосконалення та ефективного здійснення ринкового нагляду в теруправлінні у Дніпропетровській області проведено чергову нараду з державними інспекторами.


На зібранні розглянуто шляхи забезпечення більш ефективного здійснення державного ринкового нагляду у сфері охорони праці та промислової безпеки під час проведення спецрозслідувань нещасних випадків, які пов’язані з виробництвом.

Також обговорено порядок надання інформації до сектору державного ринкового нагляду про нехарчову продукцію, під час використання якої стався нещасний випадок або використання якої призвело до нього.

Зокрема наголошено на тому, що під час проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків головам комісій необхідно звертати увагу на наявність національного знака відповідності на продукції, що належить до сфери відповідальності Держгірпромнагляду України (засобах індивідуального захисту, простих посудинах високого тиску, ліфтах, канатних дорогах для перевезення пасажирів, обладнанні, що працює під тиском, вибухових матеріалах промислового призначення).

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


19.09.2013 |

Повернутись назад