Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Підвищення нагляду за утриманням та безпечною експлуатацією вантажопідіймальних кранів, підйомників, посудин, що працюють під тиском та котлів структурних підрозділах філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» обговорювались на базі одного зі структурних підрозділів підприємства «Криворізька дирекція залізничних перевезень».

 

 


У виїзній регіональній семінар-нараді брали участь фахівці Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, провідні спеціалісти та керівники з охорони праці структурних підрозділів філії «Придніпровська  залізниця».

Учасникам наради довели до відома виробничий травматизм в цілому по Україні та Дніпропетровській області за 2015 рік. Зупинились на прикладах аварій, які сталися на підприємствах піднаглядних Криворізькому гірничопромисловому управлінню, зокрема на основних порушеннях, які виявляються під час здійснення державного нагляду.

Головним питанням даного заходу було обговорення утримання та забезпечення безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, підйомників, посудин, що працюють під тиском, котлів. Акцентовано увагу на основних функціях відповідальних за дане обладнання осіб.

В формі конструктивної бесіди, керівників структурних підрозділів філії «Придніпровська  залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» отримали вичерпні відповіді та роз’яснення на актуальні питання, які виникали в ході наради.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
за матеріалами Криворізького гірничопромислового управління
ГУ Держпраці у Дніпропетровській області


20.01.2016 |

Повернутись назад