Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж 2015 року інспекторами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено 1654 перевірки виробничих об’єктів суб’єктів господарювання (з них 418 планових та 1236 позапланових) на 65 підприємствах на дотримання вимог охорони праці.

 

 


За результатами перевірок виявлено 14057 порушень та видано приписи про їх усунення. Усунуто 13245 порушень з питань безпеки та охорони праці. До адміністративної відповідальності притягнуті 474 посадові особи підприємств, в тому числі 29 керівників. Надано 193 рекомендації для зупинки експлуатації обладнання або виконання робіт на підприємствах. За результатами яких підприємствами самостійно призупинено виконання робіт.

Також у 2015 році інспекторами Управління з питань праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області проведено 131 перевірку на дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

За результатами перевірок виявлено 400 порушень на 80 суб`єктах господарювання та видано 84 приписи про їх усунення. До адміністративної відповідальності притягнуто 43 керівники підприємств, установ, організацій. За ознаками злочину Кримінального Кодексу України передано до правоохоронних органів матеріали за результатами перевірки 25 підприємств, установ, організацій.  Керівникам суб`єктів господарювання внесено 15 пропозицій про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб.

В результаті проведеної роботи 7731 працівнику, перед якими у підприємств була заборгованість по заробітній платі, виплачено 369,7 тисяч гривень.

Довідка:
Впродовж 1 півріччя 2015 року державний нагляд у сфері промислової безпеки та охорони праці був обмежений відповідними нормами законодавства (мораторієм). Перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами здійснювались лише за постановами правоохоронних органів або суду, а також за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки. Ці норми передбачені Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України» від 31.12.14 року та Постановою Кабінету Міністрів України «Питання запровадження обмежень та проведення перевірок державним інспекціями та іншими контролюючими органами» № 408 від 13.08.2014р.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


14.01.2016 |

Повернутись назад