Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області проводяться спеціальні розслідування нещасних випадків: одного зі смертельним наслідком та групового, що сталися 11 січня 2016 року на транспортних підприємствах Дніпропетровщини.

Смертельний випадок стався з 59-річним монтером колії, який виконував роботу з очистки стрілочних переводів від снігу. 

 


За оперативною інформацією, під час виконання роботи на стрілочному переводі № 57 монтер колії потрапив під поїзд, який рухався вагонами вперед, в результаті чого отримав травми не сумісні з життям.

Також 11 січня під час виконання робіт з зимового утримання автомобільної дороги «Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя» водій автомобіля КрАЗ здійснював маневр розворот ліворуч на вулиці Дорожня в місті Дніпродзержинськ та не надав перевагу в русі рейсовому автобусу (Дніпропетровськ-Київ), який рухався в зустрічному напрямку в зоні дії дорожнього знаку 3.29 «20», в результаті чого сталась дорожньо-транспортна пригода з травмуванням 28-річного водія і 45-річного пасажира КрАЗу.

Остаточні обставини та причини обох випадків з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


12.01.2016 |

Повернутись назад