Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, який стався 01 грудня 2015 року з прохідником, що виконував роботи у квершлазі ствола шахти у м. Кривий Ріг.

За оперативною інформацією, після завершення робіт з прибирання гірничої маси у вибої квершлага ствола, прохідник виконував зчеплення составу вагонів з навантажувальною машиною. Під час виконання роботи він був затиснутий між вагоном та навантажувальною машиною. Постраждалого було госпіталізовано, 02 січня 2016 року у лікарні він помер.


За фактом смерті проводиться спеціальне розслідування Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


04.01.2016 |

Повернутись назад