Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Посадові особи Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь у роботі державної комісії з проведення попередніх (заводських) випробувань гірничорятувального обладнання, призначеного для  порятунку людей, ліквідації аварій і їх наслідків на гірничих підприємствах. Випробування були проведені на базі ТОВ «НТО «Технотрон» та ТОВ «Техномаш».

 

 


До уваги членів комісії було представлене обладнання:
•    універсальна гірничо-рятувальна лебідка «ЛГСУ-100РВМ», призначена для переміщення (евакуації) людей та вантажів висхідними виробками довжиною до 100м.
•    універсальна рухома (на рейковому ходу) водо-піно-порошкова установка пожежогасіння ППУ-600/750, що застосовується для боротьби із пожежами різної категорії у підземних умовах та на поверхні.
•    стаціонарні та переносні пункти аварійного повітропостачання ПАВС-2 та ПАВС -10, призначені для забезпечення людей (ПАВС-2 – для 2-х осіб, ПАВС-10 – для 10 осіб), які опинились у підземних гірничих виробок із атмосферою, не придатною для дихання (під час виникнення пожежі).
•    ежектори ЕНГ-2ПМ та УПА-1М, які застосовуються для нейтралізації шкідливих та небезпечних факторів, що утворюються під час проведення вибухових робіт (пил та отруйні гази).

•    дослідний зразок № 1 армувального комплексу «ХОД-100РВМ», призначений для швидкого обладнання тимчасового ходового каналу висхідними виробкамм.

Це обладнання дозволить гірничим підприємствам запобігти виникненню надзвичайних аварійних ситуацій, а гірничорятувальним службам – оперативно локалізовувати такі ситуації.

За результатами попередніх випробувань комісія рекомендувала проведення подальших випробувань у підземних умовах.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
за матеріалами Криворізького гірничопромислового управління
ГУ Держпраці у Дніпропетровській області
 


26.11.2015 |

Повернутись назад