Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено наради із керівниками структурних підрозділів ТОВ «НВП Реммаш» та ПП «Завод Металомонтаж», під час яких розглянули виробничий травматизм на підприємствах металургійної та машинобудівної промисловості.

Під час заходів проаналізували причини і наслідки нещасних випадків, що сталися на виробництві, розглянули найбільш резонансні з них. Також розглянули стан промислової безпеки в Україні в цілому. Було зазначено, що основними причинами настання нещасних випадків стають порушення трудової дисципліни.


Окрему увагу приділили стану промислової безпеки праці на ТОВ «НВП Реммаш» та ПП «Завод Металомонтаж» та проведеній роботі з питань охорони праці на виробництві.

Відзначено на обох підприємствах, що згідно затверджених графіків проводяться перевірки робочих місць, заходи із забезпечення безпечних умов праці.

За підсумками нарад на кожному з підприємств ухвалено рішення керівникам структурних підрозділів посилити відомчий контроль за виконанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Інформацію про виробничий травматизм на підприємствах Дніпропетровської області довести до відома усіх працівників підприємства. Провести перевірку організації безпечної експлуатації електроустановок на виробничих дільницях підприємства.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
У Дніпропетровській області


17.11.2015 |

Повернутись назад