Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж 10 місяців 2015 у Дніпропетровській області перевірено 430 виробничих об’єктів з питань охорони праці та промислової безпеки. В тому числі, проведено 379 позапланових перевірок та 64 перевірки на вимогу правоохоронних органів.

За результатами перевірок виявлено 1806 порушень та видано приписи про їх усунення. З них усунені 1391 порушення з питань безпеки та охорони праці. До адміністративної відповідальності притягнуті 97 посадових осіб підприємств.

 


Нагадаємо, що від початку року перевірки виробничих об’єктів проводили інспектори Держгірпромнагляду, проте розпорядженням Кабінету міністрів України № 1021-р від 30 вересня 2015р ліквідовано Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України (Держгірпромнагляд) і передано його повноваження Державній службі України з питань праці (Держпраці).

Як повідомлялось раніше, впродовж 1 півріччя 2015 року держаний нагляд у сфері промислової безпеки та охорони праці був обмежений відповідними нормами законодавства (мораторієм). Перевірки підприємств, установ і організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами здійснювались лише за постановами правоохоронних органів або суду, а також за зверненням самих власників підприємств. Ці норми передбачені Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України» від 31.12.14 року та постановою Кабінету Міністрів України «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» № 408 від 13.08.2014р.

Довідка:

Головне управління Державної служби України з питань праці у Дніпропетровській області зареєстроване 13 травня 2015 року та утворено внаслідок злиття Територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, Криворізького гірничопромислового управління Держгірпромнагляду, Павлоградської державної гірничо-технічної інспекції, яка раніше підпорядковувалась Держгірпромнагляду у Донецькій області, та Територіальної державної інспекції з питань праці у Дніпропетровській області.

Фахівці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність утримання технологічного обладнання у справному стані та виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


16.11.2015 |

Повернутись назад