Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області затверджено план заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права, що триватиме з 7 до 11 грудня 2015 року. Провідною темою усіх заходів, які відбуватимуться в ГУ Держпраці, стане підвищення рівня правової культури населення у питаннях охорони праці, додержання законодавства про працю.

  


Зокрема, в рамках акції безкоштовну первинну правову допомогу населенню з питань реалізації та захисту прав людини в межах компетенції Головного управління надаватимуть працівники відділу юридичного забезпечення через громадську приймальню за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Казакова, 3, каб. 105.

Також інспектори Головного управління Держпраці проводитимуть на підприємствах, установах та організаціях Дніпропетровської області тематичні заходи інформаційного характеру з питань реалізації і захисту прав людини: лекції, семінари, бесіди тощо.

Поза межами акції громадяни мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності із заявами та скаргами щодо порушення своїх прав та законних інтересів відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

На офіційному веб-сайті Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області (http://www.dnop-dp.in.ua) створено окрему сторінку, присвячену роботі зі зверненнями громадян. На сторінці розміщено графік особистого прийому громадян посадовими особами ГУ Держпраці, контактну інформацію підрозділів, до яких можуть звернутися заявники, нормативну базу з питань звернень громадян.

Довідка:
Всеукраїнську акцію «Тиждень права» започатковано у 2008 році з нагоди 60-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

Загальнодержавна акція проводиться в Україні відповідно до Указу Президента України від 08.12.08 №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права».

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


03.11.2015 |

Повернутись назад