Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На базі Українсько-латвійського товариства з обмеженою відповідальністю «БАДМ, ЛТД» яке займається виробництвом електродів, фахівцями відділу нагляду в металургії та машинобудуванні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській проведена нарада з керівництвом структурних підрозділів підприємства.

Під час наради керівниками служб підприємства проаналізовані основні причини виробничого травматизму, а також стан охорони праці при роботі з механізмами підвищеної небезпеки.

 


Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області звернули увагу керівників підприємства на необхідність дотримання правил безпечного ведення робіт підвищеної небезпеки, використання індивідуальних засобів захисту при виконанні таких робіт.

Наголошено, що основна увага має приділятися інформуванню керівників підрозділів і працівників про необхідність розробки заходів для створення безпечних умов праці, належному технічному стану виробничих механізмів для зниження рівня виробничого травматизму.

Керівництву підприємства рекомендовано виконувати заходи з недопущення виробничого травматизму працівників, шляхом здійснення постійного контролю за безпечним веденням робіт, використанням засобів індивідуального і колективного захисту, своєчасного навчання безпеці в роботі, проведення профілактики профзахворювань.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


30.10.2015 |

Повернутись назад