Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У ТОВ МП «Козацький хутір» за участю фахівця відділу нагляду в металургії та машинобудуванні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській проведена виробнича нарада з керівництвом та працівниками підприємства.

Під час наради розглянуто питання щодо попередження випадків виробничого травматизму при роботі з електроустановками, вантажопідйомними механізмами та іншими механізмами з підвищеною небезпекою.

 


Фахівець відділу нагляду в металургії та машинобудуванні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області поінформував, що основна поставлена задача – донести до кожного роботодавця інформацію про необхідність розробки превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці, безпечне проведення робіт на об’єктах підвищеної небезпеки і як результат – зниження рівня виробничого травматизму.

Наголошено, що для вирішення поставленої задачі необхідні відповідний стан виробничого обладнання, виконання правил безпечного ведення робіт підвищеної небезпеки, своєчасне навчання та перевірка знань працівників з питань охорони праці.

Також інженер з охорони праці ТОВ МП «Козацький хутір» розповів про проведену роботу з питань охорони праці. Зокрема, на підприємстві проводяться інструктажі, навчання та перевірка знань з питань охорони праці згідно з «Положенням про проведення інструктажів, навчання і перевірки знань питань охорони праці на підприємстві». Здійснюються планові огляди електроустановок, вантажозахоплюючих приладів і тари, медогляди працівників. Виконана закупівля спецодягу для забезпечення працівників в осінньо-зимовий період. Проведений косметичний ремонт санітарно-побутових приміщень підприємства.

За підсумками робочої наради ухвалено рішення про посилення контролю за виконанням запланованих заходів з поліпшення умов праці та безпеки праці, недопущення виробничого травматизму і профзахворюваності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


29.10.2015 |

Повернутись назад