Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області провели робочу зустріч з керівниками  енергопостачальних організацій ВП «Криворізькі магістральні електричні мережі», Криворізькі ВЕМ ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» та Криворізькі РЕМ ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж "Центральна енергетична компанія"».

У формі наради учасники зустрічі обговорили стан оперативного обслуговування електроустановок енергопостачальних (енергопередавальних) підприємств та виконання робіт оперативно-виїзними бригадами.


Разом з тим, підіймались питання якості контролю за безпечним виконанням робіт в електроустановках, готовності підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 рр., якості ведення оперативної документації на диспетчерських пунктах тощо.

За результатами наради керівникам енергопостачальних організацій рекомендовано провести на своїх підприємствах позапланові інструктажі з безпечного виконання робіт в електроустановках та перевірити забезпеченість працівників засобами індивідуального та  колективного захисту.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
за матеріалами Криворізького гірничопромислового управління
ГУ Держпраці у Дніпропетровській області
 


28.10.2015 |

Повернутись назад