Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На металургійних та машинобудівних підприємствах Дніпропетровщини запобігають нещасним випадкам при виконанні газонебезпечних робіт у каналізаційних системах. Про заходи, що проведені за рекомендаціями теруправління Держгірпромнагляду, повідомили від початку серпня технічні керівники та служби охорони праці ТОВ «Металургійний завод Дніпросталь», ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.Дзержинського», ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» та інших підприємств галузі.  

 


З метою попередження нещасних випадків під час робіт у газонебезпечному середовищі фахівці теруправління Держгірпромнагляду направляли рекомендації щодо дотримання правил безпеки підприємствам різних галузей виробництва Дніпропетровської області, де експлуатуються об`єкти водопровідно-каналізаційного господарства.

За їх результатами на підприємствах металургії та машинобудування для запобігання нещасним випадкам посилено контроль за забезпеченням та дотриманням працівниками вимог правил охорони праці під час експлуатації водопровідно-каналізаційних споруд. Відділами охорони праці та промислової безпеки проведені перевірки використання засобів колективного та індивідуального захисту, позапланові інструктажі з охорони праці з працівниками підрозділів підприємств та підрядних організацій, які виконують обслуговування і ремонт водопровідно-каналізаційних систем на виробничих об`єктах металургійної галузі.

Напередодні про дотримання заходів безпеки у газонебезпечному середовищі повідомляли також комунальні підприємства водопровідно-каналізаційного господарства міст та районів Дніпропетровщини.

Довідка
Майже щороку через отруєння працівників небезпечними газами при виконанні газонебезпечних робіт на об`єктах водопровідно-каналізаційного господарства різних регіонів України відбуваються нещасні випадки, частина з яких – зі смертельними наслідками. Низка трагедій, пов`язаних із виробничою діяльністю, сталася на об`єктах ЖКГ вже від початку 2015 року та призвела до загибелі як працівників підприємств, так і сторонніх осіб, що не мали стосунку до виконання таких робіт.

Серед причин таких нещасних випадків фахівці державного нагляду називають незадовільну організацію газонебезпечних робіт відповідальними особами підприємств; непроведення приладової перевірки повітряного середовища або виконання робіт без засобів індивідуального захисту; допуск до виконання робіт підвищеної небезпеки осіб, які не мали відповідної кваліфікації; недотримання працівниками вимог інструкцій з охорони праці.  
 


11.08.2015 |

Повернутись назад