Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

28 липня на нараді Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області обговорили безпечне виконання будівельно-монтажних робіт на будівельних майданчиках міста Кривого Рогу та регіону.

Участь у заході взяли технічні керівники і представники служб охорони праці підприємств будівельної галузі, серед яких ПАТ «Криворіжіндустрбуд», ТОВ «Тернисервісмонтаж», ЧП «Ресурссервіс», ПрАТ «Криворіжаглобуд», ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна» та інших.  


Аналізуючи рівень виробничого травматизму на підприємствах будівельної галузі, учасники наради приділили основну увагу причинам нещасних випадків, а також заходам стосовно їх запобігання. Обговорені питання дотримання проектів організації робіт, обов’язкового виконання посадових інструкцій з охорони праці, застосування засобів індивідуального захисту та навчання персоналу тощо.  

Йшлося також про типові порушення – випадки допуску суб`єктів (юридичних та фізичних осіб), які не навчені безпечним прийомам праці, до виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатації та обслуговування обладнання, машин, устаткування підвищеної небезпеки за договорами цивільно-правового характеру. 

Не менш важливими питаннями для запобігання нещасним випадкам є дотримання правил безпечного проведення робіт підрядними та субпідрядними організаціями на потужних підприємствах гірничодобувної, металургійної та інших галузей промисловості.

За підсумками наради керівникам підприємств рекомендовано посилити відомчий нагляд за дотриманням посадовими особами та робітниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання будівельно-монтажних робіт. 


29.07.2015 |

Повернутись назад