Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В умовах обмеження перевірок виробничих об`єктів контролюючими органами фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області продовжують превентивні заходи з метою запобігання виробничому травматизму.

Впродовж минулого тижня актуальні питання промислової безпеки та охорони праці представники Держгірпромнагляду обговорили під час робочих нарад із керівництвом, службами охорони праці та представниками виробничих підрозділів підприємств металургійної та машинобудівної галузі області: ПАТ «Євраз ДМЗ ім.Петровського», ДП «НВК «Електровозобудування», ТОВ «Дніпропетровський завод спецремонту», ПП «Висотпромсервіс», ТОВ «Станкобудівник», ПАТ «Євраз Баглійкокс», ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» та інших.


Було відзначено, що впродовж січня-червня 2015 року на підприємствах металургії та машинобудування Дніпропетровської області сталося 33 нещасних випадки, пов`язані із виробництвом, в тому числі 13 працівників отримали тяжкі травми, 1 робітник загинув. Найпоширенішими травмуючими факторами, які за цей період призвели до нещасних випадків на підприємствах галузі, були ураження електричним струмом, падіння постраждалих з висоти або під час пересування, дія токсичних та небезпечних речовин. 

Йшлося також про результати проведених та подальших профілактичних заходів для запобігання нещасним випадкам. Відповідні рекомендації впродовж І півріччя надавались керівникам підприємств та службам охорони праці відповідно до аналізу травматизму в області фахівцями теруправління Держгірпромнагляду.

Технічні керівники та служби охорони праці підприємств поінформували про заходи, які вживаються для забезпечення належних та безпечних умов праці робітників, забезпечення їх спецодягом та засобами індивідуального захисту, про результати перевірок безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки, забезпечення посадовими особами підприємств дієвого контролю дотримання правил безпеки. 

Довідка:

На підприємствах різних галузей виробництва Дніпропетровської області впродовж І півріччя 2015 року травми на виробництві отримали 299 працівників, серед яких 24 загинули. Порівняно із І півріччям минулого року загальний рівень виробничого травматизму в області скоротився майже на 12%, проте кількість смертельних травм збільшилась майже на 33%.
 


29.07.2015 |

Повернутись назад