Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Державна служба України з питань праці повідомляє, що на підприємствах агропромислового комплексу України у першому півріччі 2015 року травмовано 251 працівника, що на 54 менше, ніж за минулий рік. Разом з тим відбулося зростання рівня виробничого травматизму зі смертельним наслідком (загинуло 40 працівників проти 34 у минулому році). 

Серед загиблих найбільше смертельно травмовано працівників у сільському господарстві – 28 осіб, що на 14 більше, ніж за аналогічний період минулого року. 


Зростання кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком відбулося на підприємствах агропромислового комплексу у Волинській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Найбільше смертельно травмовано працівників таких професій: водій, тракторист, підсобний робітник, лісоруб.

Більшість нещасних випадків зі смертельним наслідком сталися внаслідок: дорожньо-транспортних пригод, у тому числі наїзду (32%); падіння, обрушення, обвалення, предметів, матеріалів (15%); ураження електричним струмом (12%); дія рухомих деталей машин і механізмів, що обертаються (12%).

Основними причинами нещасних випадків є: порушення Правил дорожнього руху; невиконання вимог інструкцій з охорони праці; порушення вимог безпеки під час експлуатації машин, механізмів.

З огляду на зазначене, Держпраці запропонувала Міністерству аграрної політики та продовольства України вжити відповідних заходів щодо безпечного ведення робіт та запобігання нещасним випадкам на підприємствах сільського господарства. 

 


24.07.2015 |

Повернутись назад