Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За результатами наданих Держгірпромнаглядом рекомендацій, технічним керівництвом та службою охорони праці Дніпродзержинського заводу ПАТ «Хайдельберг Цемент Україна» розроблено низку заходів з підвищення рівня промислової безпеки на підприємстві.

 

 

 


Про заходи з попередження нещасних випадків йшлося під час наради, проведеної на підприємстві 17 липня 2015 року за участі фахівців теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області. До відома учасників наради була доведена інформація щодо зростання на підприємствах Дніпропетровщини впродовж останніх кількох місяців кількості нещасних випадків внаслідок ураження працівників електричним струмом, падіння з висоти та порушень правил дорожнього руху. 

За результатами обговорення з боку посадових осіб Дніпродзержинського заводу ПАТ «ХЦУ» посилено контроль за організацією робіт підвищеної небезпеки, в тому числі працівниками підрядних організацій. Проведені позапланові інструктажі робітникам, що виконують роботи в електроустановках. 

На підприємстві діє «Система управління безпекою роботи підрядних організацій». Електротехнічний персонал підприємства забезпечений спеціальним одягом, інструментом та засобами індивідуального захисту в повному обсязі, опосвідчення стану безпеки електроустановок проведено у встановлені терміни. 
 


23.07.2015 |

Повернутись назад