Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

22 липня фахівцями теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області з метою запобігання виробничому травматизму проведені робочі наради із керівництвом, службами охорони праці, електротехнічним персоналом та представниками виробничих підрозділів ВП «Дніпродзержинський хімічний завод» (Відокремлений підрозділ ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат») та ПАТ «Дніпродзержинський завод мінеральних добрив».  

 


Під час робочих зустрічей фахівцями теруправління поінформовано про стан охорони праці та промислової безпеки на підприємствах різних галузей виробництва Дніпропетровської області. Акцентовано, що найпоширенішими травмуючими факторами, які призвели до смертельних випадків на підприємствах області від початку 2015 року, є ураження електричним струмом та падіння постраждалих з висоти.

Відповідно до аналізу виробничого травматизму в області, наданого представниками теруправління, керівництвом ПАТ «Дніпродзержинський завод мінеральних добрив» та ВП «Дніпродзержинський хімічний завод» розроблені відповідні профілактичні заходи для запобігання випадків травмування на виробничих дільницях та усунення порушень вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Також йшлося про забезпечення працівників підприємств відповідно до норм спецодягом та засобами індивідуального захисту – запобіжними поясами та діелектричними засобами захисту. Було наголошено на необхідності посилення контролю за станом охорони праці та виробничою дисципліною на виробничих об’єктах підприємств, щодо дотримання посадовими особами та виконання працівниками підприємств вимог безпеки під час організації та виконання робіт підвищеної небезпеки.

Довідка:

На теперішній час, до остаточного завершення процесу реорганізації, територіальне управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області в обмеженому складі здійснює наступну діяльність:

• проведення превентивних заходів щодо запобігання виробничому травматизму;
• розслідування та ведення обліку аварій і нещасних випадків зі смертельними наслідками, які підлягають спеціальному розслідуванню;
• проведення позапланових перевірок за постановами правоохоронних органів в рамках кримінальних проваджень або постановами суду, а також проведення перевірок за зверненнями суб`єктів господарювання;
• ведення обліку об’єктів підвищеної небезпеки.
 


23.07.2015 |

Повернутись назад