Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Статистика свідчить, що за останні місяці зросла кількість нещасних випадків на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств України. З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій під час експлуатації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, Держпраці України зобов’язала територіальні органи вжити вичерпних заходів реагування.

 

 


За попередніми даними, 11 липня під час експлуатації каналізаційно-насосної станції у м. Славянську Донецької області стався груповий нещасний випадок. У результаті отруїлися три особи, з яких одна — смертельно.

13 липня під час виконання робіт по очищенню каналізаційно-насосної станції у м. Золотоноша Черкаської області загинуло внаслідок утоплення три працівника.

Встановлено, що основними причинами виникнення нещасних випадків були:
 

  •     неякісне навчання персоналу безпечним методам і прийомам виконання робіт;
  •     незастосування засобів індивідуального захисту при їх наявності;
  •     невиконання посадових обов’язків в частині утримання і забезпечення безпечної експлуатації каналізаційно-насосних станцій.

З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій під час експлуатації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, Держпраці України зобов’язала територіальні органи вжити вичерпних заходів реагування:

  • створити на підприємствах відомчі комісії для проведення перевірки стану охорони праці і за результатами перевірок надати інформацію до територіальних органів Держпраці;
  • ініціювати на засіданнях Рад з питань безпеки життєдіяльності населення при ОДА розгляд питання щодо стану безпеки на підприємствах водо- каналізаційного господарства;
  •  розглянути зазначені питання під час проведення тематичних нарад, семінарів згідно з Планом превентивних заходів з попередження виробничого травматизму під час виконання робіт, пов’язаних з весняно-літнім періодом 2015 року.

22.07.2015 |

Повернутись назад