Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Протягом червня поточного року теруправлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області проведено перевірку у сфері експлуатації будівель та споруд 40 закладів оздоровлення та відпочинку дітей, розташованих на території регіону.


Фахівцями виявлено 346 порушень, з яких 71 щодо організації безпечної експлуатації будівель та споруд, 32 з питань утримання у безпечному стані спортивних та дитячих майданчиків. За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 33 посадові особи, серед яких – 19 керівників оздоровчих таборів.

Так, в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченко в м. Дніпропетровську визнано непридатним до експлуатації атракціон «Ромашка». Наразі він демонтується.

Крім того, за результатами перевірок заборонено експлуатацію будівель господарського призначення та споруд зовнішнього освітлення двох дитячих оздоровчих закладів, що знаходяться на території Царичанського району. Встановлено, що відповідне обстеження для визначення технічного стану даних споруд не було проведено, контрольно-вимірювальні пристрої не опломбовані, відсутній облік їх перевірки, тощо.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


26.06.2013 |

Повернутись назад