Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

13 травня 2015 року зареєстровано Головне управління Державної служби України з питань праці у Дніпропетровській області, яке утворене внаслідок злиття Територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, Криворізького гірничопромислового територіального управління Держгірпромнагляду, Павлоградської державної гірничо-технічної інспекції, яка раніше підпорядковувалась теруправлінню Держгірпромнагляду у Донецькій області, та Територіальної державної інспекції з питань праці у Дніпропетровській області.

 


Виконуючим обов`язки керівника нової установи призначений Іванко Віктор Леонідович.

На початку червня в.о.керівника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено співбесіди із працівниками Дніпропетровського, Криворізького теруправлінь і Павлоградської інспекції Держгірпромнагляду, територіальної держінспекції з питань праці в області щодо подальшого працевлаштування у новоствореній установі, обговорено основні напрями діяльності та вимоги, пов’язані із виконанням трудових обов’язків.

Згідно із Законом «Про очищення влади» усі державні службовці під час прийняття на роботу проходитимуть люстраційну перевірку. Кожна особа, яка проходить перевірку, подає заяву з декларацією, яка підлягає оприлюдненню.

Нагадаємо, що Постановою Кабінету Міністрів від 10 вересня 2014 р. № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» створено Державну службу України з питань праці, реорганізувавши шляхом злиття Державну інспекцію з питань праці та Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки (Держгірпромнагляд).

Зазначеною постановою на Держпраці України покладено функції з реалізації державної політики, які виконували органи, діяльність яких припиняється (крім функцій з реалізації державної політики у сфері охорони надр), а також функції з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції із здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


04.06.2015 |

Повернутись назад