Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж травня 2015 року інспектори теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області провели 6 перевірок стану промислової безпеки та охорони праці на виробничих об`єктах регіону за зверненнями суб`єктів господарювання, 4 перевірки за постановами правоохоронних органів та 1 – за ухвалою суду. Експлуатація обладнання або виконання робіт на підприємствах не призупинялась.

  


За результатами перевірок виявили 49 порушень вимог охорони праці, видані приписи про їх усунення. До адміністративної відповідальності притягнуто 5 посадових осіб підприємств, серед яких один – керівник підприємства.

Утримання технологічного обладнання у справному стані та виконання правил охорони праці забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності – вкотре нагадують фахівці Держгірпромнагляду керівникам та працівникам усіх підприємств.

Довідка:

Перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки (відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України» від 31 грудня 2014 року).

Не потребується надання дозволу на проведення перевірок у разі, якщо вони проводяться за рішенням суду або на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України (відповідно до п.2. Постанови Кабінету Міністрів України "Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами" (N 408 від 13.08.2014 р).


03.06.2015 |

Повернутись назад