Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області попереджає:  неналежне наповнення або використання газобалонних установок зрідженого вуглеводневого газу із порушеннями, особливо в умовах підвищення температури навколишнього середовища, може призвести до трагічних наслідків.

 

 


Наповнення та обмін побутових газових балонів повинні здійснюватися тільки через мережу газонаповнювальних станцій і газонаповнювальних пунктів, проміжних складів балонів, спеціалізованих магазинів з продажу газу, що здійснюють реалізацію газу в побутових балонах, які отримали відповідний дозвіл Держгірпромнагляду.

Держгірпромнагляд застерігає усіх суб’єктів господарювання, що використовують у своїй діяльності газ пропан-бутан: для його безпечної експлуатації необхідно користуватися послугами спеціалізованих підприємств газового господарства, які гарантуватимуть правильне наповнення балонів та їх герметизацію. Наповнення балонів на автомобільних газових заправках, що не мають спеціального обладнання для контролю ступеню наповнення ваговим методом, заборонено (П.4.8.57 НПАОП 0.00-1.20.-98 «Правила безпеки систем газопостачання України») і становить смертельну небезпеку.

Нагадуємо, що влаштування газобалонних установок скрапленого вуглеводневого газу в ресторанах та кафе допускається лише за проектною документацією, що має відповідати вимогам чинних Державних будівельних норм, Правил безпеки систем газопостачання України та інших нормативних актів. На зберігання та застосування балонів повинен бути оформлений дозвіл Держгірпромнагляду.

Відповідальність за технічний стан і безпечну експлуатацію газових балонів та газового обладнання у підприємствах торгівлі покладається на їх власників. Особи, винні у порушенні Правил безпеки систем газопостачання України, нестимуть дисциплінарну, адміністративну, матеріальну або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством.


03.06.2015 |

Повернутись назад