Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

28 квітня 2015 року за запрошенням керівництва ПрАТ з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський маслоекстракційний завод» представники теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області взяли участь у проведенні Дня охорони праці на підприємстві.

Учасниками заходу стали також працівники обласної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, обласної організації профспілки працівників харчової промисловості, журналісти фахового видання «Охорона праці».


Працівники та гості підприємства мали можливість переглянути проведення змагання та нагородження переможців серед змін добровільної пожежної дружини підприємства. Також були продемонстровані тренінг з надання першої допомоги при отруєнні чадним газом та тренінг з безпечного виконання робіт на висоті.

Під час офіційної частини заходу його учасники ознайомилися із системою управління безпекою, що впроваджена серед виробничих підрозділів компанії Бунге Україна, в тому числі на Дніпропетровському маслоекстракційному заводі.

«Робота підприємства в галузі безпеки персоналу направлена на побудову культури безпеки на виробництві, включаючи залучення персоналу у виявлення та усунення потенційно небезпечних впливів, - говорить директор підприємства Олександр Слоєв. - В рамках цієї програми перед виконанням будь-якого виду робіт у виробничих підрозділах працівники дотримуються принципу «Зупинись. Подумай. Захистись». 

Серед основних потенційно небезпечних впливів, яким приділяється підвищена увага на підприємстві – роботи на висоті, у замкнутому просторі (ємностях), в електроустановках та робота вантажопідйомних механізмів.

За активну участь у вирішенні питань безпеки, спрямованих на поліпшення умов праці та мінімізацію можливих ризиків керівництвом підприємства були заохочені робітники, які стали переможцями корпоративного змагання з безпеки.

За результатами обласного галузевого громадського огляду з охорони праці за підсумками 2014 року колектив підприємства визнаний переможцем та нагороджений від обласної профспілкової організації працівників підприємств харчової та переробної промисловості.

 

Пам`ятні відзнаки з нагоди Всесвітнього дня охорони праці колективу підприємства також вручені від виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Дніпропетровській області.

Привітання з нагоди Всесвітнього дня охорони праці працівникам підприємства висловили заступник начальника теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області Володимир Маціяко та начальник державної інспекції нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Сергій Філіпков.

«Численні відзнаки вашого підприємства на різних рівнях – це не лише свідчення порядку та дисципліни на підприємстві, уваги роботодавця до питань безпечного виробництва, але ще й збережені життя та здоров`я ваших працівників,» - зауважив, звертаючись до присутніх, заступник начальника теруправління Держгірпромнагляду Володимир Маціяко. Він побажав підприємству та кожному працівникові безпечного, безаварійного виробництва, подальших звершень та плідної співпраці у питаннях забезпечення належного рівня безпеки на виробництві.

На завершення святкових заходів гостям та працівникам були продемонстровані творчі роботи корпоративного конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», змагання з брейн-рингу серед працівників підприємства на тему безпеки праці, а також творчий номер, присвячений використанню засобів індивідуального захисту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


28.04.2015 |

Повернутись назад