Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відвідати територіальне управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області 27 квітня 2015 року були запрошені студенти 4 курсу кафедри аерології та охорони праці Національного гірничого університету, майбутні фахівці з охорони праці. Захід проведено напередодні Всесвітнього дня охорони праці для ознайомлення студентської молоді, як майбутніх працівників промислових підприємств, із актуальними питаннями безпеки на виробництві та запобігання виробничому травматизму.

 


Під час зустрічі, яка пройшла у форматі діалогу з керівництвом теруправління, студентів НГУ ознайомили із основами чинного законодавства України про охорону праці, основними вимогами безпеки у вугільних, залізорудних шахтах та у відкритих гірничих виробках, із діяльністю Держгірпромнагляду, а також з інформацією про виробничий травматизм на підприємствах України та Дніпропетровської області.

«Ми не можемо погодитися із твердженням, що травми й професійні захворювання – неминучі супутники виробничої діяльності. Нещасні випадки, захворювання й смертність на виробництві можуть і повинні бути успішно подолані, - зауважив, звертаючись до присутніх, начальник теруправління Держгірпромнагляду Віктор Іванко, – Скоротять рівень виробничого травматизму лише відповідальне відношення до своїх обов`язків працівників усіх служб підприємств, створення належних умов праці роботодавцями, турбота кожного працівника не тільки про власну безпеку, але й про людей, які працюють поруч».

Зі студентською молоддю під час зустрічі також спілкувались  представники ПАТ «Дніпрогаз», які розповіли про основні правила безпечного користування газом у побуті та основні фактори, які призводять до нещасних випадків при користуванні газом у оселях. Зокрема, йшлося про недопустимість самовільного втручання абонентів у системи газопостачання, самовільної заміни газових приладів; на конкретних прикладах розповідалось про небезпеку використання бездимохідних газових приладів та порушення тяги в димових каналах та інші питання безпеки користування газом у побуті.

Роз`яснювальні заходи для школярів та студентів напередодні Всесвітнього дня охорони праці проводяться у Дніпропетровській області не вперше. У різні роки акція «Безпека виробництва очима дітей» за підтримки теруправління Держгірпромнагляду проводилась для школярів Дніпропетровська, студентів Дніпропетровської національної металургійної академії та Національного гірничого університету. В тому числі проводилось ознайомлення молоді з роботою та основними професіями найбільших промислових підприємств міста, безпекою на виробництві, роботою служб охорони праці підприємств та органів Держгірпромнагляду.


27.04.2015 |

Повернутись назад