Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

21 квітня 2015 року на підприємствах Дніпропетровська тяжкі травми отримали двоє працівників. Обставини та причини нещасних випадків з`ясовуються.

 

 


За оперативною інформацією, в сталеливарному цеху машинобудівного підприємства Бабушкінського району внаслідок падіння металевого підйомного крюка численні тяжкі травми спини та внутрішніх органів отримав 34-річний слюсар-ремонтник підприємства, який виконував у цеху збиральні роботи. Постраждалого госпіталізовано.

Того ж дня перелом правої ноги отримала контролер-ревізор мережі супермаркетів Дніпропетровського району. Наразі відомо, що 44-річна працівниця спіткнулась через піддон та впала у складському приміщенні розподільчого центру. Постраждалу госпіталізовано.

Розслідування обох випадків триває відповідно до «Порядку проведення розслідування та обліку нещасних випадків, аварій на виробництві та профзахворювань».

Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.


24.04.2015 |

Повернутись назад